میز کاربر بکر

میز کاربر بکر

میز کاربر بکر

میز کار بکر محیطی یکپارچه و جامع جهت مدیریت نرم افزار های مختلف را در اختیارتان قرار می دهد. از مهم ترین امکانات این محیط می توان به ورود و خروج همزمان به برنامه های مختلف، انتخاب بانک اطلاعاتی (دفاتر، شعب یا شرکت های مختلف)، مدیریت بروز رسانی برنامه ها و گزارشات، مدیریت پیام ها و … اشاره نمود.

ميز كار در واقع محيطي را برای شما فراهم میکند تا بتوانید به سادگي و تنها با چند كليك نرم افزارهای خود را مدیریت کنید.

از میز کار بکر می توان به روش های زیر استفاده نمود:

1- انتخاب بانک های اطلاعاتی مختلف .

پس از اجرای میز کار از قسمت پایین، سمت راست میتوانید بانکهای اطلاعاتی مجاز که به آنها دسترسی دارید را انتخاب نمایید.

2- اجرای برنامه ها

پس از اتصال به بانک اطلاعاتی با وارد نمودن شناسه و کلمه عبور به روش های زیر میتوانید از برنامه ها استفاده نمایید :

  • ورود به برنامه ها : ورود به برنامه های انتخاب شده و زدن کلید اجرا یا انتخاب برنامه مورد نظر از لیست نوار ابزار میز کار بکر، برای اطلاعات تکمیلی بخش مربوط به ورود و خروج برنامه ها را مطالعه نمایید.
  • خروج از برنامه ها : خروج از برنامه های انتخاب شده توسط کلید بستن یا انتخاب دکمه خروج تعبیه شده روبروی هر برنامه، برای اطلاعات تکمیلی بخش مربوط به ورود و خروج برنامه ها را مطالعه نمایید.

3- از روایت 12 بروز رسانی برنامه ها بصورت آنلاین از طریق میز کاربری برای کاربرانی که دسترسی لازم را دارند امکان پذیر است برای مطالعه اجرای این عملیات بخش بروز رسانی  را مطاله کنید.

4- برای استفاده هر چه بهتر از صفحه کار میتوانید در موارد مختلف بکمک کلید های  میز کار را در سه حالت مختلف صفحه کامل، بصورت نوار یا کاملا مخفی قرار دهید.

  • صفحه کامل : در این حالت میز کار به صورت کامل نمایش داده میشود
  • بصورت نوار : در این حالت میز کار بصورت نوار نمایش داده میشود و صفحه پیام ها  محو میشود، ولی در زمان لازم(مواقعی که پیام ضروری وجود داشته باشد) میز کار، پیام را به شما نمایش می دهد. برای استفاده از این حالت یکبار بر روی کلید جهت پایین  کلیک نمایید.
  • کاملا مینیمایز : در این حالت فقط آیکون میز کار در قسمت نوار وظیفه (TaskBar) نمایش داده می شود. برای استفاده در این حالت دوبار بر روی کلید جهت پایین  کلیک نمایید.

در آينده امكانات بيشتري به ميز كار بكر اضافه خواهد شد.

نسخه ۱۴۰۰

عرضه پلت فرم های جدید

مجموعه نرم افزارهای مالی، اداری و اتوماسیون بکر بر روی پلت فرم ویندوز ۱۰ برای ایستگاه های کاری (client) و سرورهای ۲۰۱۶ به بالا و اس کیوال سرور ها ی۲۰۱۷ به بالا آماده شد و در دو خانواده ی تحت ویندوز و تحت وب ( آماده برای سال ۱۴۰۰) عرضه می شود.

نرم افزارهای بکر

مشاهده ی ویژگی های نرم افزار قدرتمند انبارداری بکر