انتخاب پوسته

انتخاب پوسته

انتخاب پوسته

در ویرایش های جدید تلاش کرده ایم تا علاوه بر کارایی، لذت و تنوع را نیز به برنامه ها اضافه کنیم تا با همراهی شما کاربران گرامی که همیشه مایه دلگرمی است اتفاقات بهتری را رقم بزنیم. اکنون میتوانید با انتخاب پوسته دلخواه از میان موارد برگزیده به زیبایی برنامه های خود بیافزایید.

برای انتخاب پوسته دلخواه خود کافی است همانند دستورالعمل زیر اقدام نمایید :

  1. ابتدا بررسی نمایید که برنامه های شما بروز می باشند (برای کنترل بروز بودن برنامه ها طبق دستور العمل بروز رسانی اقدام نمایید).
  2. وارد برنامه شوید و از منوی ابزار بر روی گزینه “انتخاب پوسته” کلیک نمایید.
  3. در پنجره باز شده از میان طرح های موجود، بر روی ردیف دلخواه خود کلیک و کلید “انتخاب” را بزنید(در صورت انتخاب تیک پیش فرض، پوسته انتخاب شده برای همه برنامه ها فعال خواهد شد). این پوسته به عنوان پوسته پیش فرض برنامه برای شما انتخاب خواهد شد. در آینده ای نزدیک طرح های بیشتری برای شما کاربران گرامی آماده خواهد شد تا بتوانید از آنها استفاده کنید و لذت ببرید.
نسخه ۱۴۰۰

عرضه پلت فرم های جدید

مجموعه نرم افزارهای مالی، اداری و اتوماسیون بکر بر روی پلت فرم ویندوز ۱۰ برای ایستگاه های کاری (client) و سرورهای ۲۰۱۶ به بالا و اس کیوال سرور ها ی۲۰۱۷ به بالا آماده شد و در دو خانواده ی تحت ویندوز و تحت وب ( آماده برای سال ۱۴۰۰) عرضه می شود.