درباره ما

طراحی خلاق

خلاقیت
مشتری ها

تعداد مشتریان بکرپردازان    1000+

سهولت کاربری

سهولت کاربری

معرفی شرکت:

شرکت بکرپردازان فعالیت خود را از سال 1386در زمینه طراحی سیستم های کامپیوتری آغاز نموده و مفتخر است با اطلاعاتی به روز و کادری متخصص توانسته گام های بلندی در زمینه تکنولوژی اطلاعات بردارد و سهم شایسته ای از حوزه اتوماسیون مالی و اداری را به خود اختصاص دهد.

نرم افزارهای مالی بکر در صنایع گوناگون و در اندازه های مختلف ( شرکت ها و موسسات متوسط و بزرگ ) مشتریان را در پیشبرد اهداف و توسعه هر چه سریع تر کسب و کارشان همراهی می کنند.شرکت بکر پردازان در طول سالیان متمادی فعالیت خود،شناخت کاملی از نیازهای مختلف مشتریان پیدا کرده است و از این تجربه در بهبود نرم افزار های خود بهره می برد تا به یکی از مهم ترین اهداف خود یعنی افزایش سطح کیفی خدمات و محصولات دست یابد.

تاریخچه:

محصولات:

یکی از مهم ترین فعالیت های این شرکت عرضه محصولات زیر می باشد.این محصولات در روایت های مختلف و پلت فرم های گوناگون عرضه می شوند.

سایر فعالیت های شرکت:

  • ارائه سیستم کنترل و اتوماسیون تولید در پلت فرم های گوناگون مطابق نیاز شرکت های تولیدی
  • طراحی و پیاده سازی سیستم های اتوماسیون فرایند محور تحت وب و ویندوز به طور خاص برای مشتریان

سیستم اتوماسیون فرایند محور بکرپردازان از یک موتور اتوماسیون بسیار منعطف و قابل توسعه بهره می برد که می تواند بسته به نیازهای مشتری سفارشی سازی گردد.

  • طراحی،برنامه نویسی و پیاده سازی وب سایت های تجاری متصل به سیستم های مالی اداری و اتوماسیون
  • عقد قرارداد در زمینه نگهداری،توسعه و تولید محتوا برای وب سایت های تجاری و شبکه های اجتماعی

خدمات:

شرکت بکرپردازان با سال ها تجربه در زمینه تولید نرم افزار و همکاری با اساتید و مدیران برجسته،آماده است علاوه بر بسته های نرم افزاری خود،با توجه به ساختار مجموعه و نیازهای آن اقدام به تولید نرم افزار سفارشی نماید و وظیفه خود می داند که در کلیه زمینه های انفورماتیک،مالی و اداری مشتریان را همراهی نماید.این شرکت همچنین گروهی خبره از مدیران مالی اداری و حسابرسی را گرد هم آورده تا در طراحی و مستندسازی فعالیت های موسسات گوناگون مشارکت نموده و سیستم های اطلاعاتی آن مجموعه ها را بارور و کارآمد سازد.

از آن جا که رسیدن به یک اتوماسیون موفق،پایدار،امن و قابل توسعه به بستر سخت افزاری مناسبی نیاز دارد،کارشناسان شرکت با اتکا به دانش و تجربه سالیان متمادی آماده ارائه مشاوره در جهت طراحی و انتخاب تجهیزات مناسب و نظارت بر پیاده سازی زیر ساخت سخت افزاری مشتریان می باشند.

خدمات

بکرپردازان در سراسر ایران:

شرکت بکرپردازان مفتخر است توانسته در اقصی نقاط ایران محصولات و خدمات خود را عرضه نماید.محصولات این شرکت در تمامی استان های ایران مورد توجه مشتریان قرار گرفته است.در هر جای ایران که باشید،بکرپردازان همراه شماست.

شبکه های اجتماعی بکرپردازان