رديف پيمان

رديف پيمان

رديف پيمان

آيا ميدانيد امكان جديد اضافه شده در برنامه حقوق و دستمزد چه مزايا و ويژگي هايي به شما مي دهد؟ براي آگاهي از اين موضوع با ما همراه باشيد.

یکی از این قابليت ها را ميتوان تعريف يك كارگاه بيمه و چندين رديف پيمان برشمرد تا در صورت تغيير رديف پيمان بيمه هر يك از پرسنل تنها با صدور يك حكم در پنجره احكام استخدام تاريخ ترك كار در كارگاه قبلي و شروع به كار در كارگاه جديد را به سازمان تامين اجتماعي اعلام نمود(انجام چنین عملیاتی در ویرایش های گذشته تنها با ثبت ترک کار در پنجره استخدامي ميسر بود، اما با اضافه شدن اين امكان ديگر نيازي به ثبت تاريخ ترك كار و ورود مجدد براي پرسنل نيست).براي استفاده از رديف پيمان ابتدا بايد مشخصات كارگاه مورد نظر در منوي تعاريف برنامه حقوق گزينه “تعريف كارگاه هاي بيمه“مانند زير تعريف شود :

در صورتي كه بيمه گذار داراي كارگاه بيمه ثبت شده در اداره تامين اجتماعي باشد برای تهیه فایل بیمه بايد مشخصات را به ترتيب در حوزه هاي زير وارد نمايد:
شماره كارگاه : در اين حوزه شماره كارگاه دريافت شده از اداره بيمه تامين اجتماعي وارد مي شود.
نام كارگاه : در اين حوزه نام كارگاه مورد نظر وارد مي شود.
نام كار فرما : در اين حوزه نام كارفرما وارد مي شود.
نام شعبه تامين اجتماعي : در اين حوزه نام شعبه تامين اجتماعي مورد نظر كه ليست و ديسكت بيمه به آن شعبه ارائه مي شود، وارد مي شود.
نشاني كارگاه :در اين حوزه نشاني كارگاه مورد نظر وارد مي شود.
رديف پيمان :در اين حوزه شماره رديف پيمان وارد مي شود و در پنجره احكام استخدام تركيبي از نام كارگاه بعلاوه رديف پيمان در حوزه كارگاه بيمه نمايش داده مي شود.
نكته : ممكن است در برخي از شركت ها در يك كارگاه بيمه متناسب با پروژه هاي انجام شده چندين رديف پيمان تعريف شود در اين صورت به تعداد رديف هاي پيمان مي بايست كارگاه بيمه تعريف شود. به بيان ديگر اگر در يك كارگاه 2 رديف پيمان يا بيشتر وجود داشته باشد، بايد براي هر پيمان، يك رديف مجزا تعريف شود.

پس از تعريف كارگاه بيمه ميتوان از آن در احكام استخدام پرسنل استفاده نمود و پس از محاسبات حقوق براي تهيه ديسكت بيمه اقدام نمود.

اگر طبق توضيحات گفته شده در بالا اطلاعات خود را ثبت نموده ايد ميتوانيد از كارگاه هاي بيمه تعريف شده در پنجره احكام استخدام براي حكم هر پرسنل از آن در حوزه كارگاه بيمه استفاده نماييد. براي روشن تر شدن مطلب با ذكر يك مثال موضوع را شرح مي دهيم

مثال:
فرض كنيد يك شركت در يك كارگاه بيمه داراي دو رديف پيمان مي باشد و پرسنلي از كارگاه بيمه 1 با رديف پيمان 1 به كارگاه بيمه 1 با رديف پيمان 2 منتقل شده است در صورت صدور حکم جدید و تغییر کارگاه بیمه نسبت به حکم قبلی، برنامه به صورت خودکار در کارگاه قبلی خاتمه کار و در کارگاه جدید شروع به کار را اعمال و در گزارش لیست بیمه نمایش خواهد داد. تاریخ شروع و خاتمه همواره در ابتدای هر ماه می باشد و کاربر دخالتی در تغییر این تاریخ (مثلا تغییر تاریخ ترك كار و شروع به كار از ابتدای ماه به وسط ماه) نخواهد داشت، لازم به ذکر است در صورتی که براي پرسنل شركت، تاريخ استخدام جديد ثبت نماييم و يا ترك كار بزنيم مطابق با تاريخ هاي وارد شده تعداد روز كاركرد محاسبه خواهد شد و تاريخ مندرج در ليست بيمه برابر با تاريخ وارد شده مي باشد اما در صورت تغيير كارگاه بيمه در يك دوره استخدامي در گزارش ليست بيمه طبق توضيحات بالا عمل خواهد شد.

حال با توجه به مطالب ذكر شده در بالا ميتوان پس از محاسبه دوره حقوقي مورد نظر از گزارش ليست و ديسكت بيمه گزارشات دلخواه و مورد نظر خود را دريافت نمود.

نسخه ۱۴۰۰

عرضه پلت فرم های جدید

مجموعه نرم افزارهای مالی، اداری و اتوماسیون بکر بر روی پلت فرم ویندوز ۱۰ برای ایستگاه های کاری (client) و سرورهای ۲۰۱۶ به بالا و اس کیوال سرور ها ی۲۰۱۷ به بالا آماده شد و در دو خانواده ی تحت ویندوز و تحت وب ( آماده برای سال ۱۴۰۰) عرضه می شود.

نرم افزار نقدینگی بکر