چگونه بهره وری خود را افزایش دهیم؟

چگونه بهره وری خود را افزایش دهیم؟

چگونه بهره وری خود را افزایش دهیم؟

در این نوشتار به طور خلاصه به شرح روش بنیادین هنر بهره وری بدون استرس می پردازیم. این مطلب از کتاب Getting Things Done از دیوید آلن برگرفته شده است و بسیار موثر در زمینه مدیریت فردی است٬ چرا که بهره وری و قابلیت هر شخص به طور مستقیم با توانایی وی در حفظ آرامش و کنترل ذهن خود متناسب است.

🔸اگر تمایل دارید امور روزانه خود را بدون استرس طبقه بندی کنید

🔸اگر می خواهید برای افراد و سازمان ها برنامه ریزی کنید

🔸اگر می خواهید بهره وری خود را افزایش دهید

این مطلب مناسب شماست

بهره وری

کارهایتان را با خونسردی و ذهنی باز انجام دهید تا کارها و پروژه های خود را با استرس کمتر و بهره وری بیشتر انجام دهید. این کارها می تواند شامل کارهای روزمره مانند خرید برای خانواده یا کارهای مهم تری چون تنظیم یک قرارداد تجاری باشد.

بهتر است یک هدف واضح داشته باشید و مدام از خودتان بپرسید قدم بعدی که می توانم در جهت نزدیک شدن به هدفم بردارم دقیقا چیست؟

بهترین روش برای انجام هر کاری چیست؟

بهترین روش برای انجام هر کاری این است که به اندازه ای آن را کوچک کنیم که بتوانیم در زمانی کوتاه انجامش دهیم. این رویکرد گام به گام٬ به ما کمک می کند تا کمبود وقت و نبود انگیزه مانعی برای انجام کارهایمان نشوند و در نتیجه بتوانیم در طول زندگی خود بدون استرس به همه اهدافمان برسیم.

روش GTD با ارائه راهکارهای ساده ای مثل تفکر درباره نتیجه و مشخص کردن قدم های بعدی٬ به شما کمک می کند تا وظایف و پروژه های مختلف٬ چه کوچک و چه بزرگ را به انجام برسانید .

اگر پروژه هایتان را با استفاده از GTD سامان دهی کنید٬ در هر شرایط و زمانی٬ آمادگی انجام کارها را با تمرکز بالا دارید و هیچ کاری را پشت گوش نمی اندازید.

نرم افزار حقوق و دستمزد بکر